Právě teď se nám všem, milovníkům velkých šelem, naskytla neopakovatelná příležitost. Společně si můžeme koupit základnu Vlčích hlídek. Naši první. Navíc s jedinečným příběhem. Právě tahle chata totiž patřila jednomu ze zakladatelů Vlčích hlídek, Ludvíku Kuncovi.

Ludvík Kunc, zoolog, výtvarník, publicista, ale také jeden z průkopníků monitoringu velkých šelem u nás, se staral o šelmy, stejně jako ony o něj. Dokázal pro ochranu šelem nadchnout mnoho lidí a bourat jejich předsudky. Jeho obrazy rysů a vlků těší už po generace všechny, kdo věří, že návrat těchto predátorů je pro českou přírodu dobrou zprávou.

Chata Ludvíka Kunce v Jeseníkách, kde se po mnoha desetiletích vlci i rysi zase objevili, je nyní k odkupu za bezkonkureční cenu. My ale potřebujeme každého z vás, abychom jí získali.

I malá částka pomůže, abychom si společně pořídili vlčí základnu s jedinečnou historií, kde budeme šelmám zase o kousek blíž. Prosíme, zatněte drápy spolu s námi, ať ta šance neproklouzne.

Už se nám podařilo získat 320.000 z potřebných 350.000 korun.

Jak se dozvím, co se s mými penězi děje?

O tom, čeho jsme společně dosáhli, Vás budeme informovat prostřednictvím našeho Magazínu, webových stránek a výroční zprávy. Nejaktuálnější informace můžete sledovat na Facebooku či Twitteru. Nebo si nechte posílat 1x za 14 dní krátký souhrn naší práce do Vaší emailové schránky.

Kontakt

Jana Vondrová
pratele@hnutiduha.cz
545 214 431 · 608 283 490